Objednávky odesíláme od pondělí do středy, aby se nestalo, že Vaše čokoláda zůstane ležet v přepravním depu přez víkend. V případě svátků se odesílání může omezit. O odeslání zásilky Vás budeme informovat e-mailem. V případě, že na objednávku opravdu spěcháte volejte: 739 449 070.

Poštovné a možnosti platby:

Doprava k Vám domů ZDARMA

Ano, pokud se v pátek budete vyskytovat na vámi uvedené adrese v některém z následujících měst a nebo jeho okolí, rádi Vám doručíme čokolády až ke dveřím. Jedná se o dočasnou akci která nám má alespoň trochu pomoci v těchto složitých časech a nejedná se tedy o standartní službu.

Vybraná města jsou: Jičín, Jilemnice, Lomnice nad Popelkou, Turnov, Semily, Železný Brod, Lázně Bělohrad, Hořice, Jablonec nad Nisou a samozřejmě Nová a Stará Paka

Vyhrazujeme si právo v případě potřeby tuto nabídku doručení zrušit, o tom Vás však neprodleně informujeme e-mailem a dohodneme se na náhradním doručení, tak aby to vyhovovalo oběma stranám.

Osobní převzetí ve Staré Pace

Pro svojí čokoládu si můžete přijít osobně na adresu Pod sjezdovkou 486, 507 91, Stará Paka (online platba pomocí portálu GoPay / platba hotově při převzetí)

Česká pošta

Balíček do ruky - 120 Kč (online platba pomocí portálu GoPay / online platba předem převodem na účet)

Zásilkovna

Zaslání do Vámi zvolené výdejny Zásilkovny - 65 Kč (online platba pomocí portálu GoPay / online platba předem převodem na účet)

Doručení na Vaší adresu - 95 Kč (online platba pomocí portálu GoPay / online platba předem převodem na účet)